امروز: پنجشنبه ، 27 مهر 1396
درباره ما PDF پرینت پست الکترونیکی

شرکت ریخته‌گری ماشین سازی تبریز در سال 1384 در راستای سیاست‌های کوچک سازی صنایع و براساس مصوبات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از گروه ماشین سازی تبریز منفک و از تاریخ 1384/07/01 به صورت شرکتی مستقل زیر نظر سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران آغاز به کار نمود.

این شرکت توانایی تولید 18000 تن قطعات ریخته چدنی از 100 گرم تا 10 تن از آلیاژهای مختلف چدن از قبیل چدن خاکستری، چدن نشکن، چدن نای رزیست، چدن نای‌هارد و چدن ضدسایش و قطعات فورج تا مقدار 250 تن از 200 گرم تا 200 کیلوگرم را به روش چکش کاری در قالب فورج و آزاد دارد.

کارگاه‌های تولیدی این شرکت به صورت کارگاه تمام اتوماتیک قالبگیری دیزاماتیک، کارگاه نیمه اتوماتیک و کارگاه تولید قطعات سنگین همراه با 5 کوره ذوب القایی به ظرفیت هر کوره 8 تن و دو کوره نگهدارنده با ظرفیت کل 100 تن امکان تولید انواع قطعات و آلیاژهای صنعتی را ممکن می‌سازد. 

کارگاه‌های ماهیچه‌کاری شرکت مجهز به دستگاه‌های ماهیچه‌گیری کلدباکس و هات‌باکس جهت تولید انواع ماهیچه‌ها هستند.
کارگاه مدلسازی شرکت با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین وسائل و تجهیزات امکان تولید انواع مدل‌های چوبی و فلزی در اندازه‌های مختلف را دارا می‌باشد.
آزمایشگاه‌های شرکت ریخته‌گری امکان آزمایش تمام آلیاژهای صنعتی و تعیین آنالیز شیمیایی آنها و مواد شیمیایی را با بهره‌گیری از دستگاه‌های کوانتومتر و روش‌های آنالیز مواد دارد.
همچنین با استفاده از آزمایشات غیر مخرب ادی کارنت و التراسونیک روی قطعات امکان تشخیص عیوب در تمامی قطعات تولیدی و نظارت کیفی بر آنها وجود دارد.
 

دسته‌بندی‌ها

خبر نامه

آدرس: تبريز، خيابان قراملک، روبروي پمپ ايران، شرکت ريخته گري ماشين سازي تبريز     تلفن: 2898799 (411)     فاکس: 2895305 (411)     ایمیل: info@tmfco.ir